Railblaza
11 - 13 / 13
Item review: 0 from 5 Stars
Add StarPorts to any inflatable, RIB, SUP, kayak, or locations where holes must not or cannot be drilled.
| GTIN: | 9421026831637 |
| HAN: | 915110 |
| Shipping weight: | 0,40 kg |
| Item weight: | 0,30 kg |
| Variations in: | Color |
SKU: 22008
Item review: 0 from 5 Stars
The perfect kayak rod holder!
| GTIN: | 9421026833105 |
| HAN: | 02-4082-11 |
| Shipping weight: | 0,60 kg |
| Item weight: | 0,60 kg |
| Variations in: | Version |
SKU: 22117
Item review: 0 from 5 Stars
300 mm kayak track.
| GTIN: | 9421026833594 |
| HAN: | 06-4125-12 |
| Shipping weight: | 0,60 kg |
| Item weight: | 0,50 kg |
SKU: 22096