Rail system
New value
1 - 2 / 2
Item review: 0 from 5 Stars
The HEXX Sonar 360 mount is a complete system for your Humminbird Mega 360 transducer.
| GTIN: | 4251967368290 |
| HAN: | 11-4243-11 |
| Shipping weight: | 1,10 kg |
| Item weight: | 1,00 kg |
SKU: 22197
Item review: 0 from 5 Stars
Attaches tool-free to most gunnel tracks,.
| GTIN: | 8141620213110 |
| HAN: | 09-4151-11 |
| Shipping weight: | 0,50 kg |
| Item weight: | 0,40 kg |
SKU: 22176